Online Bresciani Hakkında

Hakkımızda

Online.Bresciani-Tr, 2013’ten beri kültürel mirasın restorasyonu ve konservasyonu için  araştırma, malzeme , ekipman temini ve hayata geçirilmesi konularında faaliyet göstermekte olan Bresciani srl’nin Türkiye şubesi olarak 2013 yılında çalışmalarına başlamıştır. 

Onlinebresciani-tr.com Bresciani Tr nin on yılı aşan deneyimi sayesinde İnceleme ve Restorasyon Ekipman ve  Laboratuarlarının planlama ve uygulaması alanında  lider konumunda olan Art Restorasyon’un malzeme satış bölümünü devralmış ve Türkiye’deki restorasyon sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

onlinebresciani-Tr firmasının ve kurumun tüm elemanlarının öncelikli hedefi müşterilerimizin sorunlarını , yasa ve yönetmeliklere, teknik ve etik normlara uygun olarak en verimli ve güvenilir şekilde çözmektir.  

Bresciani Tr nin tüm elemanları, paha biçilmez değerde olan evrensel kültürel mirasın ve insanlığa atalarından miras kalan eserlerin korunmasına katkıda bulunduklarının bilincindedirler.

Restorasyon alanında doğru ve kaliteli malzemeleri dünyanın birçok ülkesinden  tedarik ederek, uzmanların kullanımına  sunmayı ve kalite çıtasını en yüksekte tutmayı hedef edinmiştir.

EnglishGermanTurkish